Brief aan ouders

25 apr 2016 · 0 keer gelezen · 0 keer geliket

                                                                                                               26 april 2016

 

Burgemeester JL Lecocq

Diegemstraat 37

1930 Zaventem

 

 

 

Dhr en mevr. Almaci
Vlieghavenlaan 45

1930 Zaventem 

 

 

Betreft: informatie Nederlands leren voor nieuwe inwoners in Zaventem.

 

 

Beste familie Almaci,

 

van harte welkom in de gemeente Zaventem.
Met deze brief willen we u informatie aanbieden over de gemeente Zaventem.

 

Iedereen is welkom in de gemeentescholen van Zaventem. De directeur en leerkrachten kunnen uw zoon en u verder helpen bij vragen of problemen in verband met de schoolloopbaan van uw zoon.  Zaventem ligt in het Vlaams Gewest. Dit wil zeggen dat uw kind onderwijs zal volgen in het Nederlands.

 

In Zaventem wordt Nederlands gesproken. Het centrum voor basiseducatie 'De Springplank' organiseert samen met de gemeente Zaventem cursussen Nederlands voor volwassenen. De lessen worden aangeboden voor beginners en gevorderden. De taal kunnen spreken is belangrijk voor u en uw familie in onze gemeente. Kom gerust langs in het gemeentehuis en wij helpen u graag verder met meer informatie.

 

Naast verschillende onderwijscentra is Zaventem ook rijk aan veel verenigingen. Een vereniging is een groep mensen die eenzelfde doel hebben. Bijvoorbeeld: sporten (sportvereniging), concerten of theater bezoeken (cultuurvereniging), e.d. Ook in deze groepen wordt Nederlands gesproken.  Ontdek alle verenigingen op de site van de gemeente Zaventem (www.zaventem.be/) of vraag naar meer informatie aan het infoloket op het gemeentehuis.

 

Indien u nog vragen hebt in verband met uw verblijf of cursus Nederlands leren, aarzel dan niet om informatie te vragen aan de infobalie van het gemeentehuis. De medewerkers helpen u graag verder.

 

 

Veel succes en nogmaals van harte welkom in onze gemeente Zaventem.

 

Met vriendelijke groet

uw burgemeester
Dhr. Lecocq

 

 

 

 

Geraakt door deze tekst? Maak het hartje rood of deel de woorden met je vrienden.

Zo geef je mee een stem aan de woorden van deze schrijver.

25 apr 2016 · 0 keer gelezen · 0 keer geliket